top of page

Akatemia avaa ovet kesäkuussa


Nyrkkeilyakatemia avaa ovensa jälleen 1.6.2020. Covid - 19 tilanteen vuoksi salimme on ollut suljettuna maaliskuun puolesta välistä lähtien. Nyt kuitenkin rajoituksia on purettu sen verran jotta pystymme avaamaan ovet rajoitetusti. Siksi kesäkuussa on normaalista poikkeava kalenteri. Maanantaisin ja keskiviikkoisin harjoitellaan kello 18:00

Sunnuntaisin ulkoharjoitukset kello 11:00

Huom! Ulkoharjoitus paikat vaihtelevat. Mikäli haluat ulkoharjoituksiin mukaan etkä ole vielä seuran jäsen tai seuran What´s App ryhmässä niin laita sähköpostia: nyrkkeilyakatemia@gmail.com


Harjoituksissa on noudatettava seuran laatimia hygienia ohjeita. Ohjeet löytyvät salilta ja valmentajat ohjeistavat tarvittaessa lisää. Tässä muutama perusohje poikkeuksellisessa tilanteessa. - pese kädet tullessasi ja lähtiessäsi salilta - sali siivotaan yhdessä aina harjoitusten jälkeen

- käytetyt välineet putsataan

- älä tule kipeänä harjoituksiin


Tehdään yhdessä harjoittelusta turvallista kaikille.


Tervetuloa salille takaisin


110 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page